פוסטים נוספים:

סיפורה של יעל

יעל (שם בדוי)  הצטרפה לעמותת גשר אל הנוער כשהייתה בת 15, תלמידת כיתה ט'. היא הגיעה אלינו עם תעודה בה כל הציונים בכל המקצועות עומדים

קרא עוד...

פורים ונתינה

משנכנס אדר מרבין (גם בגשר) בשימחה שימחה והילולה בחגיגות הפורים הידועות של "גשר אל הנוער". הנערים והנערות קראו את מגילת אסתר, התחפשו, ונהנו משלל פעילויות

קרא עוד...

שיתוף פעולה

חשוב לנו ללמד את בני הנוער שיתוף פעולה, אמון הדדי, ולסמוך אחד על השני. לכן, במסגרת מפגש שעסק בנושא, כינסנו את בני הנוער לפעילות מעניינת.

קרא עוד...

כושר גופני

ידועה שפעילות גופנית חשובה לגוף ולנפש, ולכן הנערים והנערות שלנו ב"גשר אל הנוער" זוכים לפעילות גופנית כחלק מהשגרה בבתים החמים. השתתפות והתנסות בפעילות פיזית מעמידה

קרא עוד...
מבקרים בספיבק מרכז הספורט לנכים

מבקרים בספיבק מרכז הספורט לנכים

השבוע של בני הנוער מבית פרידמן להצלחה ולמנהיגות ע"ש שולמית ואלחנן פרידמן ברמת גן היה מרגש במיוחד!.

12 נערים ונערות הגיעו לספיבק – מרכז הספורט לנכים, ברמת גן, בו מתאמנת קבוצת הרוגבי הפראלימפית, בהובלתו של אלי האובן המאמן.

תחילה צפו באימון ושמעו על המשחק וחוקיו. בהמשך התקיימה שיחה עם שיר תרזה, אחד מהשחקנים המובילים בקבוצה.
שיר תיאר את סיפור פציעתו ואת דרך ההתמודדות עד שהגיע לנבחרת וכיצד המשחק החזיר לו מאוד את תחושת המסוגלות ואת הצורך בספורט תחרותי.
בני הנוער רותקו לשיחה ושאבו השראה. לבסוף, יצאו בני הנוער עם אלי המאמן למגרש, התיישבו בכיסאות גלגלים ושיחקו בשתי קבוצות כשחקנים פראולימפיים.

השיחה עם שיר וההתנסות בספורט פראולימפי השפיעו מאוד על בני הנוער וחידדו את ההבנה כי אפשר לעשות ספורט גם עם מוגבלות, ובעצם…אין גבול ליכולת, הכל הראש!