פוסטים נוספים:

סיפורה של יעל

יעל (שם בדוי)  הצטרפה לעמותת גשר אל הנוער כשהייתה בת 15, תלמידת כיתה ט'. היא הגיעה אלינו עם תעודה בה כל הציונים בכל המקצועות עומדים

קרא עוד...

פורים ונתינה

משנכנס אדר מרבין (גם בגשר) בשימחה שימחה והילולה בחגיגות הפורים הידועות של "גשר אל הנוער". הנערים והנערות קראו את מגילת אסתר, התחפשו, ונהנו משלל פעילויות

קרא עוד...

שיתוף פעולה

חשוב לנו ללמד את בני הנוער שיתוף פעולה, אמון הדדי, ולסמוך אחד על השני. לכן, במסגרת מפגש שעסק בנושא, כינסנו את בני הנוער לפעילות מעניינת.

קרא עוד...

כושר גופני

ידועה שפעילות גופנית חשובה לגוף ולנפש, ולכן הנערים והנערות שלנו ב"גשר אל הנוער" זוכים לפעילות גופנית כחלק מהשגרה בבתים החמים. השתתפות והתנסות בפעילות פיזית מעמידה

קרא עוד...

ערב בנים וערב בנות

בשבוע שעבר התארחנו בחברת Natural

 לערב ראשון מסוגו – ערב בנים וערב בנות.

תחילה התכנסו כולם לארוחת צהריים משותפת ומשם התפצלנו לשתי קבוצות נפרדות – בנים ובנות.

את הערב שלהן, התחילו הבנות בהרצאה של חוש"ן – Hoshen על מין ומגדר והקהילה הגאה, תוך שיתוף בסיפור האישי המרגש של המרצה.

לאחר מכן הגיעה קארין לסדנאת ללבוש אושר-קארין אזואלוס הלר סטייליסטית ומובילה א.נשים לשינוי שלימדה איך סטיילינג ודימוי גוף מתחברים.

לסיום הערב זכינו במאיה זוהר מרצה ומנטורית להצלחה ועסקים שהעבירה שיח מרתק על העצמה נשית, זוגיות בריאה ומיטיבה וכוחן של נשים בעולם התעסוקה ובתחומים נוספים.

הבנים גם הם התחילו את הערב בהרצאה של חוש"ן ושמעו את הסיפור האישי של המרצה ובהמשך על מצעדי גאווה וחשיבותם, הליכי פונדקאות וזכויות של להט"ב.

לאחר מכן הגיע יותם קונסטנטיני מארגון אסל"י – ארגון 'סרט לבן' ישראל שהעביר שיחה על גבריות מיטיבה, על האופן בו אנחנו מתחנכים להיות גברים ואיך אפשר להיות גברים אדיבים יותר. לסיום הערב אליאור, מנהל בית פרידמן (והגבר היחיד בכל הצוות), יחד עם מתנדבי הבתים, העבירו סדנה על גבריות חדשה ועיבוד של תכני היום.

אנו מודים לכל מי שלקח ולקחה חלק בהצלחה של היום – המרצים הנפלאים וחברת נטורל אינטלג'ינס האחת והיחידה.

היה ערב מרגש, לבנים ולבנות, והתגובות הטובות היו לא איחרו להגיע!
נראה שזו תחילתה של מסורת…