פוסטים נוספים:

פורים 2024

למרות השנה המאתגרת שאנחנו עוברים, בגשר אל הנוער החלטנו לא לוותר על חג פורים. הנערים והנערות התחפשו בתחפושות יצירתיות, חילקו וקיבלו משלוחי מנות, נהנו מפעילויות

קרא עוד...

חוגגים את חנוכה 2023

הנערים והנערות שלנו הגיעו לבקר מאושפזים בבית החולים איכילוב בתל אביב במסגרת חג החנוכה. הם שרו שירים, וכמובן שלא שכחו להביא איתם סופגניות ששימחו את

קרא עוד...

פורים 2022

שלום לכולם,

זו הפעם הראשונה בה אני פונה אליכם באמצעות ידיעון זה ואשמח לשתף אתכם במספר מילים במה שקורה ב"גשר אל הנוער".

אני מלווה את גשר אל הנוער מזה כ-13 שנה בהתנדבות מלאה ובתפקידים מגוונים. בתחילת השנה החלפתי את סופי ברקוביץ ומוניתי למנכ"ל העמותה. בהזדמנות זו תודה לסופי על העבודה המדהימה שעשתה בתפקידה כמנכ"לית.

בחודשיים הראשונים של השנה בצענו מספר שינויים וביניהם מינוי של מנהלת פיתוח משאבים חדשה, קלטנו שתי מנהלות בית חדשות ואנו מצויים בתהליך של קליטת מנהל/ת בית נוסף/ת  ובקליטה של בנות שירות/מדריכות חינוכיות חדשות.

אנו מתרכזים בהמשך פיתוחה של העמותה וגדילתה.הקורונה עדיין איתנו ואנו משקיעים מאמצים רבים להמשיך ולתפעל את הבתים החמים ולתת לבני הנוער את ההזדמנות לסיים את לימודיהם בהצלחה ולהמשיך בדרכם בצבא וכאזרחים שווה זכויות.

אני רוצה להודות לכל עובדי העמותה המסורים העושים מלאכתם נאמנה ומתמודדים עם האתגרים בתקופה קשה זו. ברצוני להודות גם לכל המתנדבים אשר ממשיכים ללוות אותנו ואינם מוותרים על בני הנוער.

תודה מיוחדת לכל התורמים היקרים שבלעדיהם לא ניתן לקיים את העמותה ועשייתה החשובה.

משפחת גשר אל הנוער מאחלת לכם בריאות וחג פורים שמח!