פוסטים נוספים:

טקס סיום מיל"ה 2021

קבלו במחיאות כפיים את הנערים והנערות שלנו שסיימו את תוכנית מיל״ה.פרוייקט מיל"ה –"מובילים יחד למען הנוער " – הוא פרוייקט הפועל מטעם המשטרה.הפרוייקט מסייע לקרב

קרא עוד...

גרפיטי

הנערים והנערות שלנו התנסו בסדנת גרפיטי בשיתוף פרויקט מיל"ה. הם הפכו לאמני גרפיטי ליום אחד בפעילות יצירתית ומגבשת, וקישטו את הקיר בגג של דיזנגוף סנטר.

קרא עוד...

למען הקהילה

"גשר אל הנוער" מעודד את הנערים והנערות לפעילויות תרומה לסביבה. במסגרת התנדבות בקהילה, הנערים והנערים שלנו צבעו ספסלים ישנים והחזירו ואתם לחיים לרווחת התושבים.ההתנדבות מסייעת

קרא עוד...

קורונה ונוער בסיכון

לאחר שחשבנו שכבר נפרדנו סופסוף מהקורונה, אנחנו עדים לאחרונה להתפתחויות חדשות. אנו עוקבים אחר הוראות משרד הבריאות ונמצאים עם יד על הדופק כל הזמן. התמודדנו

קרא עוד...
שנה טובה מגשר אל הנוער ובואו לעגל לטובה

שנה טובה מגשר אל הנוער ובואו לעגל לטובה

רצינו לאחל לכם שנה טובה ומתוקה, שנת שפע, אור ואהבה ❤️ שתמיד נזכה להיות בצד הנותן 🌸

בימים אלה, יוצאת עמותת "גשר אל הנוער" בקמפיין, שמטרתו להגדיל את מספר התומכים בה באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית של "עיגול לטובה".

באמצעות הוראת קבע, ניתן לעגל כל עסקה לא עגולה בכרטיס האשראי לשקל הקרוב ואת ההפרש לתרום לעמותת "גשר אל הנוער".

כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס ללינק ובפחות מ- 30 שניות להיות חלק משמעותי בעשייה שלנו: https://bit.ly/2oAOBZ1

תרומה של אגורות ספורות תהפוך לתרומה משמעותית לפעילות העמותה וסיוע לנערים ונערות בסיכון. לדוגמא: קניה ב 78.80 ₪ תעוגל ל- 79 – ₪ תרומה של 20 אג' תועבר ל"גשר אל הנוער".
ממוצע התרומה החודשי לאדם הינו כ- 4 ש"ח בלבד.

תרומות אלו מצטרפות לסכומים משמעותיים שאנו מצפים שיגדלו. בשנת 2017 קבלנו תרומות עיגול לטובה ע"ס 18,021 ₪ , בשנה שאחרי קבלנו כבר מעל 45,000 ₪ ובכל שנה מאז אנו מקבלים תרומות על סך של 45,000 ₪ לפחות.  אנו מזמינים אותך להצטרף אל מועדון המעגלים שלנו ולסייע לנו להגיע ליעד של 500 מעגלים!

עמותת "גשר אל הנוער" הינה עמותה התומכת במהלך השנה בבני נוער, ממעמד סוציו-אקונומי נמוך, הנמצאים בסיכון לנשירה ממערכת החינוך. העמותה הוקמה ב 2002 במטרה לצמצם באופן משמעותי את היקף הנשירה של בני נוער בסיכון ולהעניק להם הזדמנות שווה להצלחה עתידית.

העמותה פועלת לצמצום היקף הנשירה של בני נוער ממערכת החינוך ומקדמת בני נוער בגילאי 14-18 ממעמד סוציו אקונומי נמוך, המגלים מוטיבציה ונחישות להצלחה. העמותה מפעילה חמישה 'בתים  חמים' אשר הינם הלב של העמותה הפועלים חמישה ימים בשבוע, לאורך כל השנה.

בבתים אלה מקבלים בני הנוער תמיכה מקיפה הכוללת: עזרה ותמיכה מקצועית בלימודים, הכנה למבחנים, ארוחות צהריים חמות, פינות מנוחה ומחשב, חונכות ועוד. כמו כן, מעניקה העמותה מערך משלים של תמיכה והעשרה הכולל טיולים, אירועי תרבות, אירועי גיבוש ותוכניות הכנה לגיוס/שירות לאומי.