פוסטים נוספים:

נוער בסיכון טיול ג'יפים

טיול ג'יפים

הנערים והנערות שלנו יצאו לטיול ג'יפים מפנק בפארק איילון קנדה. כמו כן ביקרנו במצפה הראל, דרך בורמה ושמורת המסרק. חווינו הרפתקאה שלא תישכח!

קרא עוד...

נפרדים מ 2021

שלום לכולם, הימים חלפו ואנו לקראת סיומה של שנת 2021. הייתה זו שנה מאתגרת, שנה של עליות ומורדות, חוסר וודאות עולמית יחד עם רצון עז לשגרה נורמלית ואמיתית.

בהזדמנות חגיגית זו, אני רוצה לנצל את הבמה ולהיפרד. לאחר 4 שנים, כמנכ"לית עמותת גשר אל הנוער, הגיע זמני לרדת מהמגרש ולפנות את מקומי.

הייתה זו זכות גדולה להוביל את העמותה בשנים אלו, להרחיב את פעילותה ובעיקר לשמור על בני הנוער בתקופת הקורונה והמשבר העולמי שפקד את כולנו.

מאז פרצה הקורונה לחיינו, העמותה פעלה ללא לאות ולא הפסיקה את עבודה אפילו ליום אחד.

המשכנו לדאוג לבני הנוער בכל המישורים (לימודיים, נפשיים וחברתיים), זאת בזכות צוות נפלא וקשוב, מתנדבים איכותיים עם לב ענק, שותפים לעשייה היומיומית, וועד מנהל חזק ותורמים שהאמינו בנו ובדרכנו.

לא כולם יודעים, אך לפני כשנה וחצי, בשיאה של המגפה, ילדתי את ילדי הרביעי. המצב בשטח לא אפשר לי לקחת חופשת לידה והרצון להשיט את הספינה לחוף מבטחים היה חזק ממני. ברוך השם, אני מביטה אחורה ומאושרת לראות שהעשייה המבורכת נמשכת, לא נעצרה ואפילו גדלה.

היום, אני נפרדת מתפקיד המנכ"לית, אך לא מהעמותה. אמשיך לקחת חלק אך במינון נמוך אשר יאפשר לי לשאוף אויר, להקדיש זמן למשפחתי ולצבור כוחות מחודשים.

תודה גדולה על מסע מאתגר, מספק ומיוחד, אין ספק שאני זו שזכיתי.

אני גאה להציג את ישי שנידובר שיחליף אותי בתפקיד ויתמנה למנכ"ל. ישי הינו חבר הוועד מנהל ומתנדב בעמותה ב- 13 השנים האחרונות.

ישי הגיע לעמותה במקרה (או שלא), כאשר במהלך פגישה עסקית עם דב הלפרין, מייסד העמותה, עברו בני נוער עם נעלי בית במשרד HMS. ישי פנה לדב ושאל "מי בני הנוער שמסתובבים פה?". דב סיפר לו על פעילות העמותה שנמצאת דלת מול המשרדים והשאר היסטוריה.

מאז חלפו 13 שנים בהם ישי חנך בהצלחה בני נוער, היה אחראי על ביקורי הבית והיה פעיל באופן מעורר השראה מאחורי הקלעים.

אני סמוכה ובטוחה להעביר את המושכות לישי ויודעת כי ניהול העמותה יהיה בידיים טובות.

מאחלת לכולנו שנה אזרחית טובה ומוצלחת וכמובן המון בריאות לכם/ן ולכל בני משפחותיכם.