פוסטים נוספים:

בגובה העיניים

במסגרת סדרת כתבות מיוחדת לסיכום שנת הלימודים, התראיינו בני הנוער שלנו לתחנת הרדיו של גלגל"צ וסיפרו על הקשיים האישיים שלהם.בראיון תוכלו להבין איך "גשר אל

קרא עוד...

לוחמי האש

במסגרת פרוייקט מיל"ה (מובילים יחד למען הנוער), הנערים והנערות מהבית החם בנווה שרת פגשו את לוחמי האש.במהלך המפגש הם למדו על תפקידיהם ופעילותם של לוחמי

קרא עוד...

מסיבת סיום 2021

בשבוע שעבר חגגנו "מסיבת סיום" לציון סוף המסע המופלא של בוגרי העמותה (מסיימי כיתה יב') שהשלימו בהצלחה תהליך משמעותי ואינטנסיבי. האירוע היה מכובד, מהנה ומרגש, ובמהלכו שיתפו הבוגרים בחוויותיהם ותחושותיהם. ברצוננו לשתף אתכם במקצת מהדברים שנאמרו:
"לפני ארבע שנים התחלתי את המסע שלי כאן בגשר, במקום שלא ידעתי כמה משמעותי ובלתי נשכח הוא יהיה עבורי. לא מצאתי את עצמי בבית ספר והרגשתי כלואה, סתם ישבתי בכיתה והשתעממתי. היו ימים ששאלתי את עצמי "מה אני עושה פה? אמרתי לאמא שלי שאני הולכת לבית הספר אבל בכלל הלכתי לים. בעבר, השאיפות שלי היו שונות ולא הייתה לי שום מחשבה על העתיד. הייתי בטוחה שבגיל 18 אהיה עמוק בתוך מקום עבודה ואעשה כסף עד הגיוס. בטח לא חשבתי שאהיה מרוכזת בלימודים ואהיה כל כך גאה בכך שסיימתי 12 שנות לימוד עם תעודת בגרות מלאה!. כל זה לא היה קורה מבלי התמיכה וההכוונה שגשר מעניקה לנו. אנו פה בזכות כל אחד ואחת מכן, אשר יחד מרכיבים פסיפס שמאפשר לעטוף ולהוביל אותנו להצלחה שיכולנו רק לקוות לה בסתר ליבנו."
אנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהודות, בשם העמותה ובשם בני הנוער, למספר גורמים אשר תרומותיהם ומעורבותם אפשרו לנו להוציא את המסיבה אל הפועל:
בנק הפועלים Bank Hapoalim – על מקום האירוע.
בינת תקשורת מחשבים – על מתנת התיקים לבוגרים להמשך המסע.
בלעדיכם זה לא היה קורה!
אנו מוקירים ומעריכים את כל מי שתורם ותומך במהלך הדרך ומאפשר לנו לעזור לבני הנוער לממש את יכולותיהם בדרכם להגשמה עצמית. הכל אפשרי בהינתן הכלים הנכונים, ולכן תרומותיכם חשובות כל כך! כל תרומה עוזרת לנו. אנו מבקשים מכם להמשיך לסייע, כי כל ילד הוא עולם ומלואו.
כנסו לדף הפייסבוק שלנו על מנת לראות תמונות נוספות מהאירוע ואל תשכחו לעשות לנו לייק!