פוסטים נוספים:

חוגגים את חנוכה 2023

הנערים והנערות שלנו הגיעו לבקר מאושפזים בבית החולים איכילוב בתל אביב במסגרת חג החנוכה. הם שרו שירים, וכמובן שלא שכחו להביא איתם סופגניות ששימחו את

קרא עוד...

מסיבת סיום 2021

"לפני ארבע שנים התחלתי את המסע שלי כאן בגשר, במקום שלא ידעתי כמה משמעותי ובלתי נשכח הוא יהיה עבורי. לא מצאתי את עצמי בבית ספר והרגשתי כלואה, סתם ישבתי בכיתה והשתעממתי. היו ימים ששאלתי את עצמי "מה אני עושה פה? אמרתי לאמא שלי שאני הולכת לבית הספר אבל בכלל הלכתי לים. בעבר, השאיפות שלי היו שונות ולא הייתה לי שום מחשבה על העתיד. הייתי בטוחה שבגיל 18 אהיה עמוק בתוך מקום עבודה ואעשה כסף עד הגיוס. בטח לא חשבתי שאהיה מרוכזת בלימודים ואהיה כל כך גאה בכך שסיימתי 12 שנות לימוד עם תעודת בגרות מלאה!. כל זה לא היה קורה מבלי התמיכה וההכוונה שגשר מעניקה לנו. אנו פה בזכות כל אחד ואחת מכן, אשר יחד מרכיבים פסיפס שמאפשר לעטוף ולהוביל אותנו להצלחה שיכולנו רק לקוות לה בסתר ליבנו."
אנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהודות, בשם העמותה ובשם בני הנוער, למספר גורמים אשר תרומותיהם ומעורבותם אפשרו לנו להוציא את המסיבה אל הפועל:
בנק הפועלים Bank Hapoalim – על מקום האירוע.
בינת תקשורת מחשבים – על מתנת התיקים לבוגרים להמשך המסע.
בלעדיכם זה לא היה קורה!
אנו מוקירים ומעריכים את כל מי שתורם ותומך במהלך הדרך ומאפשר לנו לעזור לבני הנוער לממש את יכולותיהם בדרכם להגשמה עצמית. הכל אפשרי בהינתן הכלים הנכונים, ולכן תרומותיכם חשובות כל כך! כל תרומה עוזרת לנו. אנו מבקשים מכם להמשיך לסייע, כי כל ילד הוא עולם ומלואו.
כנסו לדף הפייסבוק שלנו על מנת לראות תמונות נוספות מהאירוע ואל תשכחו לעשות לנו לייק!