פוסטים נוספים:

טקס סיום מיל"ה 2021

קבלו במחיאות כפיים את הנערים והנערות שלנו שסיימו את תוכנית מיל״ה.פרוייקט מיל"ה –"מובילים יחד למען הנוער " – הוא פרוייקט הפועל מטעם המשטרה.הפרוייקט מסייע לקרב

קרא עוד...

גרפיטי

הנערים והנערות שלנו התנסו בסדנת גרפיטי בשיתוף פרויקט מיל"ה. הם הפכו לאמני גרפיטי ליום אחד בפעילות יצירתית ומגבשת, וקישטו את הקיר בגג של דיזנגוף סנטר.

קרא עוד...

למען הקהילה

"גשר אל הנוער" מעודד את הנערים והנערות לפעילויות תרומה לסביבה. במסגרת התנדבות בקהילה, הנערים והנערים שלנו צבעו ספסלים ישנים והחזירו ואתם לחיים לרווחת התושבים.ההתנדבות מסייעת

קרא עוד...

מבצע שומר החומות

כמו כל בית ישראל, גם עלינו בעמותה עוברים ימים לא פשוטים.

ראשית כל, אנו רוצים לציין את השתתפותנו בצער המשפחות השכולות ולאחל החלמה מלאה ומהירה לפצועים. ליבנו עם תושבי הדרום ועם חיילי צה"ל שעושים ימים כלילות בשמירה על בטחון כולנו. מי ייתן ונדע ימים שקטים ורגועים מאלה.

לאור המצב ובהתאם להנחיות פיקוד העורף, פעילות העמותה עברה למתכונת מקוונת. אנו שומרים על קשר רציף עם הנערות והנערים, מהווים להם אוזן קשבת ומרגיעה, ומנסים ככל הניתן לשמור על המוכר והבטוח.

בימים אלו, יותר מתמיד, אתם מוזמנים להצטרף לעשייה שלנו ולספק לנערים ולנערות כלים שישרתו אותם בכל תחומי חייהם, בהווה ובעתיד, ויסייעו להם לסלול את הדרך להישגים ולהצלחות.

בתקווה לשלווה ולשלום.