פוסטים נוספים:

נוער בסיכון טיול ג'יפים

טיול ג'יפים

הנערים והנערות שלנו יצאו לטיול ג'יפים מפנק בפארק איילון קנדה. כמו כן ביקרנו במצפה הראל, דרך בורמה ושמורת המסרק. חווינו הרפתקאה שלא תישכח!

קרא עוד...
חנוכה שמח ומה חדש אצלנו

חנוכה שמח ומה חדש אצלנו

כמידי שנה במהלך חג החנוכה, בני הנוער שלנו מכל הבתים החמים מתכנסים לשלושה ימים משמעותיים ומלאי תוכן, הנקראים "כישורי חיים".

את היום הראשון לכישורי החיים יבלו בני הנוער בסינמה סיטי תחת פרויקט מיל"ה בשיתוף משטרת ישראל.ביום זה הנערים והנערות יקבלו מידע, הכוונה ומיקוד על מנת לעודד מוטיבציה לשירות משמעותי. כמו כן יצפו בסרט, יזכו בשי לחג וצ'ופרים נוספים.

ביום השני נבלה במשרדי חברת נטורל אינטליג'נס, אשר מאמצת את העמותה במהלך השנים האחרונות ומלווה בסדנאות כישורי החיים. בני הנוער יעברו ביום זה סדנת תקשורת, פאנל צבאי המורכב מעובדי נטורל, הרצאת השראה מעופר אלוני והרצאה מחולקת מגדרית על מיניות בריאה.

את היום השלישי נבלה במרחב החברתי בכיכר אתרים, שם בני הנוער יחשפו לתוכן מורכב וחשוב בנושא "החפצת" נשים ומעמד האישה בסיטואציות מורכבות. הם יערכו סיור במקום ויקבלו הדרכה לעיבוד המידע.בכל יום נסיים בהדלקת חנוכייה, שירה ואכילת סופגניות.

עבור הנערים והנערות אלו יהיו שלושה ימים גדושים בתוכן חוויתי ועוצמתי, שמטרתם להעניק השראה, העשרה וכישורי חיים לארגז הכלים של כל אחד ואחת מהם.

בהזדמנות חגיגית זו, אני רוצה להזמין את כולכם לערב מתנדבים חגיגי ומיוחד אשר ייערך בתאריך 27/12/21 בשעה 18:00.
אני נרגשת לשתף שהמרצה האורח השנה יהיה מיקי ברקוביץ', ספורטאי היובל של מדינת ישראל וגדול כדורסלני ישראל בכל הזמנים. מיקי יכבד אותנו בהרצאתו –  "נולד כדי לנצח".

בימים אלו אנו מתרחבים ומחפשים מנהל/ת בית חדש/ה. נשמח שתפנו אלינו אנשים איכותיים וטובים המעוניינים במשרה חשובה ומשמעותית, ואשר רוצים ויכולים להוות השפעה חיובית על בני הנוער שלנו.

אנו מוקירים ומעריכים את כל מי שתורם ותומך במהלך הדרך ומאפשר לנו לעזור לבני הנוער לממש את יכולותיהם בדרכם להגשמה עצמית. הכל אפשרי בהינתן הכלים הנכונים, ולכן תרומותיכם חשובות כל כך! כל תרומה עוזרת לנו. אנו מבקשים מכם להמשיך לסייע, כי כל ילד הוא עולם ומלואו. כנסו לקישור על מנת לתרום, כי התרומה שלכם היא העתיד שלהם!

אני מאחלת לכולכם/ן חג חנוכה שמח!
מי ייתן וביתכם יהיה מלא באור הנרות, בשירים, בחום ובשמחה. יש לנצל הזדמנות נהדרת זו להיפגש עם היקרים לנו ולחגוג יחדיו.

בתודה והערכה,
סופי ברקוביץ, מנכ"לית
וכל משפחת גשר אל הנוער